MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Pracovní náplň

Pokud máte již praxi v oblasti mzdového účetnictví, ovládáte související legislativu a aktuálně uvažujete o změně zaměstnání, pak je tady příležitost právě pro Vás. Neváhejte a přihlaste se na pozici MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ.

Hlavní náplň práce:
* zajištění podkladů pro zpracování mezd, roční zúčtování daní
* komunikace s externí společností, která zpracovává mzdy
* zpracování podkladů pro platby životního pojištění a penzijního připojištění
* evidence a provádění srážek ze mzdy na exekuce zaměstnanců

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání ekonomického směru
* praxe na stejné pozici minimálně 3 roky
* alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka
* znalost související legislativy
* zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* prémie
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na stravování
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* vzdělávání, kariérní růst

Detaily nabídky MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát