JAVA DEVELOPER, OSTRAVA

Pracovní náplň

Zajímavé projekty, moderní technologie, nadstandardní mzda, lákavé benefity, kariérní růst, nové prostory, menší tým, žádný korporát, využití angličtiny, osobní rozvoj...klišé? Vůbec ne, jen základní prvky naší pracovní nabídky do Ostravy. Pokud by ses rád dozvěděl více, neváhej a ozvi se!

Náplň práce:
* vývoj vlastního nástroje pro integraci dat
* spolupráce na cloudových řešeních pro zákazníky
* technologie: React/Redis, Kafka, Cassandra, Kubernetes...

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Zkušenost s působením na obdobné pozici min. 2 roky
* Ochota se dále rozvíjet, učit

Nabízíme

* 30 dnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba
* Home office
* Příspěvek na stravování
* Jazykové kurzy v pracovní době
* Možnost práce na projektech v zahraničí
* Moderní zázemí, nové prostory
* Práce v menším týmu

Detaily nabídky JAVA DEVELOPER, OSTRAVA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát