CONTROLLER S NĚMČINOU|MOŽNOST HOME OFFICE|

Pracovní náplň

Máš již zkušenosti s působením v oblasti controllingu a domluvíš se německy?
Pokud Tě láká působení ve společnosti, která nabízí kariérní růst a nespočet benefitů, neváhej a ozvi se.

Náplň práce:
* příprava budgetu, forecastu
* správa dohadných položek
* ad-hoc analýzy
* tvorba interních smluv
* reporting

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
* německý jazyk na pokročilé úrovni - min. úroveň B2
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* praxe a zkušenosti s MS Office - Excel (vzorce, kontingenční tabulky)
* analytické schopnosti

Nabízíme

* nástupní bonus 10 000 Kč
* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba
* možnost práce z domu - HOME OFFICE (až 3 dny v týdnu)
* příspěvek na volnočasové aktivity
* možnost využívat relaxačních prostor společnosti
* možnost kariérního růstu
* firemní vzdělávání/školení
* moderní pracovní prostředí
* relaxační místnosti

Detaily nabídky CONTROLLER S NĚMČINOU|MOŽNOST HOME OFFICE|

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát