Windows server administrator, 70 000 Kč

Pracovní náplň

Šance pro zkušené Windows server administrátory!
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v prostředí úspěšné nadnárodní výrobní společnosti!

Náplň práce:
* denní operativa a podpora windows serverů, VMWare, ESXi, SQL, AD, Citrix, security
* příprava, revize a spouštění automatizovaných skriptů
* podpora IT oddělení
* zajištění kvality služeb
* podpora kritických systémů, odstraňování případných závad
* tvorba a aktualizace stávající a nové dokumentace

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenosti za pozici Windows Administrator min. 2 roky
* znalost skriptování
* komunikativní AJ
* komunikační dovednost, ochota učit se, týmový duch
* výhodou je znalost ITIL

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba - MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA!
* 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* příspěvek na důchodové pojištění
* odborné a jazykové kurzy
* program na podporu zdraví
* možnost zahraničních služebních cest a stáží