Optometrista

Pracovní náplň

Máte VŠ vzdělání v oboru Optometrie a hledáte pracovní příležitost?

Stabilní prodejce oční optiky, který si zakládá na nejnovějších technologiích a vynikajícím přístupu k zákazníkovi hledá Optometristu do Opavy. Šanci mají zkušení i absolventi.

Vaší náplní práce bude:

- vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
- kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
- poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa

Požadujeme

- VŠ vzdělání v oboru optometrie
- pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
- dynamická osobnost ochotná učit se
flexibilita
- angličtina výhodou

Nabízíme

- zaměstnanecké slevy
- stravenky
- kafeterie
- vzdělávací programy

Detaily nabídky Optometrista

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát