Servisní technik VN zařízení

Pracovní náplň

Pro zahraniční společnost působící na českém trhu hledáme kandidáta na pozici Servisního technika.

Jaká bude vaše pracovní nápln

* zajištění servisních prací, zkoušek a testování přímo u zákazníků
* cestování 4-5 dní v rámci Moravy a Slovenska
* uvádění zařízení do provozu (montáž i demnotáž)
* práce s měřícími a diagnostickými přístroji pro VN zařízení
* zpracování potřebné dokumentace a protokolů
* spolupráce s výrobou

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadujeme

* SŠ vzdělání v oblasti elektro
* vyhláška 50/78 Sb., min. §6 nad 1000V nutností
* znalost elektrických obvodů, orientace v obvodových schématech
* ŘP sk. B
* uživatelská znalost práce na PC
* základní znalost anglického jazyka pro překlad dokumentace a technických popisů

Nabízíme

* nadstandardní zázemí mezinárodní společnosti
* kancelář v Brně, možnost HO, cestování po celé Moravě + SR
* 5 týdnů dovolené
* individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč ročně
* příspěvek na stravování, diety dle zákonných nároků