VÝVOJÁŘ/KA/DEVELOPER - WEBOVÉ APLIKACE - JAVASCRIPT/NODE.JS/ANGULAR JS

Pracovní náplň

Nehrajeme si na hogo fogo, nehrajeme si vlastně na nic. Jsme pohodový, přátelský tým a zabýváme se webovými aplikacemi. Hodil by se nám parťák VÝVOJÁŘ.

Hovoříš v Javascriptu, Node js nebo Angularu JS? Baví tě vývoj webových appek? Máš myš místo pravé ruky? Výborně, právě ty by ses nám hodil.

Tvoje pracovní náplň bude:

* analýza požadavků zákazníka
* řízení před implementační fáze
* návrh a programování webových aplikací
* tvorba automatizovaných testů
* programování pomocí frameworku
* opravy chyb v systémech v předprodukční i poprodukční fázi
* zabezpečování plynulého chodu systémů a jejich optimalizace
* spolupráce se zákaznickou podporou

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání v IT oblasti
* spokojíme se i s pasivní angličtinou - čtení dokumentace
* zkušenosti s programováním v jakémkoliv programovacím jazyce + zájem o práci v JavascriptU nebo Node.js či AngularJS.
* ochota pracovat v týmu
* zájem o práci s moderními technologiemi

Výhodou:
* zkušenosti s programováním webových aplikací
* anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

* 6 týdnů dovolené
* 2 krát ročně firemní bonusy dle výsledků společnosti
* stravenky
* flexibilní pracovní doba
* jazykové kurzy
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* firemní teambuildingové akce (cyklovýlety, lyžarské zájezdy a mnohem více)
* moderně vybavené pracoviště

Tak na co ještě čekáš...šanci máš právě TEĎ !