FEA SPECIALISTA - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

Najde se mezi Vámi expert na pevnostní výpočty? Ať už jste čerstvý absolvent nebo zkušený výpočtář, hledáme FEA SPECIALISTU, který se nebojí hry s materiály a čísly.

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici FEA SPECIALISTA - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň tvé práce:

- výpočty komponentů - jak statické tak dynamické pevnostní výpočty
- návrhy změn konstrukce produktů na základě výpočtů
- porovnávání výpočtů s testováním
- komunikace s interními a externími zákazníky

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického zaměření - zaměření na pevnostní výpočty velkou výhodou
- anglický jazyka na komunikativní úrovni
- znalost metody konečných prvků, pružnosti, dynamiky a životnosti
- zkušenosti s FEA programy - Abaqus velkou výhodou
- umět si organizovat svůj čas, odolnost vůči stresu
- zákaznická orientace
- praxi s prací na PC
- řidičský průkaz – sk. B

Nabízíme

U nás budeš za svou práci náležitě odměněn.

- variabilní systém odměn
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- možnost jak dál kariérně růst
- moderní pracoviště
- a mnoho dalšího...