KOORDINÁTOR TOKU MATERIÁLU

Pracovní náplň

Máte zkušenosti ve výrobní společnosti a vždycky Vás strašně zajímala oblast logistiky? Tak nyní máte příležitost ! Hledáme někoho kdo má i menší praxi v logistice a nadále by se chtěl rozvíjet jako KOORDINÁTOR TOKU MATERIÁLU.

Náplň práce:

* zajištuje tok materiálu výrobou a manipulaci
* navrhuje úpravu pracoviště a přesuny pro potřeby uložení materiálu
* vytváří příslušnou dokumentaci
* má přehled o stavu zásob a vytížení linek

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání (technický/ekonomický směr)
* zkušenosti ve výrobní společnosti
* zkušenosti s nastavováním materiálových toků a zásob
* anglický jazyk - úroveň komunikace na pracovišti (technická dokumentace, komunikace s nadřízenými)
* analytické schopnosti
* organizační schopnosti
* vyjednávací dovednosti
* zkušenosti s kancelářským SW MS Office
* řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou:
* zkušenosti v oblasti logistiky, plánování, skladování

Nabízíme

* příspěvek na dopravu
* 5 týdnů dovolené
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* příspěvek na stravování
* variabilní systém odměn
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* možnosti jak dál kariérně růst