OBALOVÝ TECHNIK - SPECIALISTA

Pracovní náplň

Rád hledáš nová řešení, máš zkušenosti v logistice a domluvíš se anglicky?
Hledáme k nám do týmu OBALOVÉHO TECHNIKA - SPECIALISTU.

Budeš spolupracovat s inženýry na návrhu a testování na nákladově efektivním řešení designu obalů. Budeš také tvořit a revidovat již zaběhnuté OBALOVÉ INSTRUKCE. Budeš velmi důležitý při rozjezdu nových projektů - nové výroby, protože Tě budeme potřebovat pro zajištění obalů na výrobní hale a při vyhledávání vhodných dodavatelů obalového materiálu. Budeš nezbytný při řešení jak minimalizovat náklady na dopravu a výskyt poškození při přepravě. V celém procesu budeš komuniovat s našimi obchodními a logistickými PARTNERY (proto ta angličtina).

Pokud tě zaujalo výše uvedené, pošli nám své CV.

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání technického zaměření je nutné
* angličtina na komunikativní úrovni
* zkušenosti v rámci obdobné pozice
* znalost dodavatelského řetězce nebo různých oborů v oblasti balení
* zkušenost s komunikací se zákazníky, obchodními partnery, dodavateli apod.
* výhodou je znalost designu obalů a / nebo pokynů pro balení
* zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

* 5 týdnů dovolená
* nástupní bonus
* příspěvek na penzijní připojištění
* firemní stravování, systém Cafeteria
* Flexi passy
* zvýhodněné mobilní tarify
* firemní akce
* zahraniční výměnné pobyty pro děti zaměstnanců
* jazykové kurzy pro rodinné příslušníky
* bohatý program zdraví
* čisté pracovní prostředí