SPECIALISTA/KA AUTOMATIZACE| E-PLAN/PLC |BEZ ANGLIČTINY

Pracovní místo ( SPECIALISTA/KA AUTOMATIZACE| E-PLAN/PLC |BEZ ANGLIČTINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY ***

Máš čerstvě po škole a nevíš kde můžeš uplatnit své zkušenosti a získat super praxi? Pokud máš vyhlášku 50, orientuješ se v oblasti PLC zařízení a E-Plan je program, se kterým bys rád pracoval, tak máme právě pro tebe skvělou příležitost stát se členem našeho fajn týmu!

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici "SPECIALISTA/KA AUTOMATIZACE| E-PLAN/PLC |BEZ ANGLIČTINY|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|".

*** ABSOLVENTI TECHNICKÝCH OBORŮ VÍTÁNI ***

Pracovní náplň:
* spolupráce na projektech automatizace montáže a výrobních strojů – testování a rozběh
* programování PLC a robotů (Mitsubishi, Toshiba, ABB)
* návrh elektro-dokumentace strojů v programu Eplan
* spolupráce na projektech automatizace oddělení manuální montáže a také podílení se na automatizaci výrobních strojů