Strážný justiční stráže


Pracovní náplň

Přijmeme příslušníka Vězeňské služby ČR do služebního poměru dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, na služební místo strážný justiční stráže s místem služebního působiště Okresní soud v Ústí nad Orlicí.

Náplní práce je zajištění pořádku a bezpečnosti v budovách soudů, státních zastupitelství a ministerstva a v jiných místech jejich činnosti.

Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, psychickou odolnost, fyzickou zdatnost, perfektní zdravotní stav.
Výběrové řízení obsahuje: vstupní pohovor, psychologické vyšetření, testy fyzické zdatnosti, zdravotní prohlídku a prověření bezúhonnosti uchazeče.

Nabízíme: v závislosti na započitatelné praxi (po absolvování 3 - měsíční základní odborné přípravy platový postup), 6 týdnů dovolené, délka služby: 37,5 hod. týdně, ošatné, lékařskou péči, benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb, příspěvky na stravování, po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek pro skončení služebního poměru, využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice.

Kontakt: zaslání životopisu e-mailem, telefon
Hromádková Marcela, personalista, tel.: 495 758 333, e-mail: mhromadkova@vez.hrk.justice.cz
Adresa pro osobní jednání s uchazeči: Vazební věznice Hradec Králové, Hradební 860, Hradec Králové 500 01

Podobné nabídky

Strážný/strážná

Mark2 Corporation Czech a.s.

  • Pardubice
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky Strážný justiční stráže

Firma

Smluvní vztah

Služební poměr

Zařazení

Státní a veřejná správa

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Strážný/strážná

Mark2 Corporation Czech a.s.

  • Pardubice
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát