ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT NÁKUPU (M/Ž)

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT NÁKUPU (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V centru sdílených služeb v Třebíči a Praze poskytujeme interní služby na globální úrovni. V současné době hledáme administrativní podporu pro posílení našeho týmu nákupu. Pokud jste týmový hráč a nebojíte se zodpovědnosti, jste pro tuto pozici ten pravý člověk.
ÚKOLY A ODPOVĚDNOSTI
" podpora centrálního nákupu:
" monitoring dodavatelů (finanční rizika)
" podpora uživatelů nákupního systému Coupa:
" správa oprávnění systému
" údržba nákupních katalogů
" administrace chyb
" měsíční výkazy
" správa smluv
" správa plánů dodávek - údržba podle požadavků z výrobních závodů BENTELER
" hromadné změny kmenových dat (materiály, dodavatelé)
" úpravy - ceny, třídy materiálů, skupiny dodavatelů
" pravidelný reporting
" další administrativní úkoly
POŽADAVKY
" SŠ/VŠ ukončené studium v oblasti ekonomie, obchodu, administrativy nebo odpovídající praxe
" znalost anglického jazyka slovem i písmem
" znalost němčiny výhodou
" uživatelská znalost nástrojů MS Office (zejména Excel)
" zkušenosti se systémem SAP výhodou
" analytické schopnosti
" orientace na detail
" týmový duch
" vhodné pro juniory

Zaměstnanecké výhody:
13. mzda, home office, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, jazykové vzdělávání, příspěvek za loajalitu

Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na neurčito.