SKLADNÍK/SKLADNICE

Pracovní náplň

z:30/4/2024
NÁPLŇ PRÁCE:
- manipulace výrobků z výroby na pracoviště balení
- naskladnění hotových výrobků na sklad
- vychystání a naložení zboží k přepravě
- evidence výrobků v informačním systému
- kontrola teploty výrobků, obsluha vysokozdvižného vozíku.
SMĚNNOST:
- dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny) + třísměnný provoz v období června až září
POŽADUJEME:
- základní znalost práce na PC
- praxi s řízením VZV
- manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost
- ochotu pracovat v chladném prostředí, - zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- technickou schopnost obsluhovat stroje.
NABÍZÍME:
- zázemí v české výrobní společností s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, zaškolení na pozici
- náborový bonus ve výši 10 000 Kč, docházkový bonus 3 000 Kč / kvartálně, výkonnostní odměny, obědy za 30 Kč, zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.
Kontakt telefonicky, emailem.