Fyzioterapeut (m/ž)

Pracovní místo ( Fyzioterapeut (m/ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, odborná způsobilost v oboru fyzioterapeut dle zák.č. 96/2004 Sb., zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, velmi dobré komunikační schopnosti, empatie, pracovitost, spolehlivost, komunikativnost a schopnost práce v týmu, praxe v oboru, znalost počítačového programu Cygnus 2 výhodou, očkování proti žloutence typu B
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle dohody, zdravotní péče o uživatele sociální služby
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: práci ve stabilní organizaci a přátelském kolektivu, plný pracovní úvazek, základní plat je stanoven dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v aktuálním znění a délky praxe v 10. platové třídě, po zapracování osobní ohodnocení, mimořádné odměny, 25 dní dovolené, zaměstnanecké benefity: příspěvek na závodní stravování, finanční dar za životní a pracovní výročí, příspěvek na penzijní připojištění
KONTAKT: Červenáková Alice Bc., tel.: 517 321 102, e-mail: alice.cervenakova@domovhvezda.cz
V případě zájmu zašlete žádost se strukturovaným profesním životopisem, kvalifikačními doklady a prohlášením o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení