*Technik/čka speciálních montáží ZOOMTECH

Pracovní místo ( *Technik/čka speciálních montáží ZOOMTECH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS POZICE:
- Plánování, příprava a kompletace velkoformátových rolet Zoomtech,
- Práce se speciálním strojem Zoombox,
- Účast na speciálních projektech a montážích systému,
- Spolupráce na řezání materiálů,
- Kooperace napříč výrobou a technickým a vývojovým oddělením,
- Jednosměnný provoz,
CO OČEKÁVÁME OD KANDIDÁTA:
- Cit pro detail, důslednost,
- Uživatelskou znalost PC,
- Zodpovědnost, samostatnost a ochotu učit se novým věcem,
INFO O FIRMĚ:
- Stabilní dlouhodobé zaměstnání,
- Čisté prostředí zaměřené na automatizaci procesů,
- Motivující ohodnocení, třináctý plat,
- Zaměstnanecké benefity - odměny za zdraví, příspěvek na obědy ve vlastní jídelně, penzijní připojištění,
- Práce na HPP, možnost zkráceného úvazku,
- Termín nástupu dohodou
Chcete mít možnost podílet se na výrobě a kompletaci zoomtech výrobků a jiných speciálních projektů? Zoomtech je světově unikátní patentovaná technologie pro rolovací systémy velkých rozměrů. Pojďte společně s námi tvořit něco světově unikátního.
První kontakt emailem nebo telefonicky, osobně 8,00 - 15,00 hod..