REFERENT / REFERENTKA MAJETKOVÉ SPRÁVY

Pracovní místo ( REFERENT / REFERENTKA MAJETKOVÉ SPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
Více informací o nabízené pozici naleznete na www.sskhk.cz -> O organizaci -> Volné pozice.
Požadujeme:
o ÚSO zakončené maturitní zkouškou
o praxe výhodou
o uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet)
o řidičský průkaz skupiny B
o profesionální vystupování
o aktivní přístup k práci a ochota se vzdělávat
o trestní bezúhonnost
o schopnost samostatného rozhodování

Náplň práce:
o evidence a vyřizování návrhů a žádostí majetkového charakteru, příprava podkladů pro majetkoprávní vypořádání staveb
o vydávání stanovisek o vztahu pozemků k silničnímu majetku Královéhradeckého kraje
o zajištění agendy týkající se jednoduchých a komplexních pozemkových úprav
o vedení majetkové evidence DDHM
o spolupráce s pracovištěm Katastrálního úřadu (podílení se na opravách chyb v KN, spolupráci při obnově katastrálního operátu), Pozemkovým úřadem a Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových, ŘSD, s cílem vypořádat vlastnické vztahy k pozemkům pod silnicemi II. a III. tříd
o zajišťování podkladů pro vyřazení/zařazení silnice z/do silniční sítě Královéhradeckého kraje a jejich předání na KÚ
o příprava smluv trvalého významu v oblasti hospodaření s pozemky (smlouvy o výpůjčce, smlouvy o právu provést stavbu, budoucí darovací a darovací smlouvy na převod komunikací)
o 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
o osobní ohodnocení
o 5 týdnů dovolené, 5 sick days
o služební telefon
o dobré zázemí stabilní příspěvkové organiz