inspektor jištění kvality

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti farmaceutického průmyslu a chcete se zapojit do důležitého procesu zajištění kvality? Přidejte se k našemu týmu jako inspektor jištění jakosti a podílejte se na propouštění farmaceutického zboží na trh.

CO VÁS U NÁS ČEKÁ?
" propouštění farmaceutického zboží na trh
" kontrola a schvalování postupů pro jištění jakosti
" zavádění a optimalizace opatření ke zlepšení kvality
" po zaškolení provádění interních a dodavatelských auditů
" práce s farmaceutickou legislativou (AJ)

NA CO SE MŮŽETE TĚŠÍT?
" zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa
" možnost odborného růstu
" příjemný kolektiv a podpora v osobním rozvoji.
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod. (7,5 hod./den)
" mzdové ohodnocení:
o nástupní měsíční mzda od 40.000 - 42.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) zahrnuje:
" tarifní mzdu
" měsíční odměnu
o pravidelný růst mzdy
o firemní benefity: roční a mimořádné prémie, příspěvek na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, pravidelný růst mzdy a jiné
" možnost ubytování

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
" VŠ chemického, farmaceutického nebo přírodovědného směru
" praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví alespoň 3 roky
" znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
" znalost systému jakosti ISO 9001:2016, potravinářských standardů a GMP pro výrobu léčivých látek výhodou
" aktivní znalost anglického jaz

Detaily nabídky inspektor jištění kvality

Firma

Macco Organiques, s.r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?