Specialista na marketing a obchod

Pracovní místo ( Specialista na marketing a obchod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem.

Náplň práce:
Aktualizace a správa našeho internetového obchodu:
Přidávání nových produktů, aktualizace informací, komunikace s velkoobchodními odběrateli a hledání nových obchodních příležitostí.
Komunikace se zahraničními dodavateli: Zajištění efektivní komunikace v anglickém jazyce a správa obchodních vztahů.
Aktualizace sociálních sítí: Sledování a reakce na aktuální trendy, tvorba obsahu a udržování interakce se zákazníky.
Samostatný rozvoj části firmy: Identifikace a implementace nových strategií pro růst a rozvoj našeho podnikání.

Požadujeme:
Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně.
Dobrou znalost anglického jazyka.
Komunikativnost a schopnost budovat dlouhodobé obchodní vztahy.
Platný řidičský průkaz.

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, multisport karta