MISTR VÝROBY NÁSTAVEB

Pracovní náplň

*KO: Langová Petra, tel.: 553 760 820. Pokud Vás nabídka zaujala pošlete životopis na email: kariera@hagemann.cz, do předmětu napište pozici " Mistr výroby nástaveb "

Požadavky:
•středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru
•zkušenosti z výrobního podniku
•praxe ve strojním, automobilovém průmyslu výhodou ne však podmínkou
•dobrá orientace ve strojních výkresech i schopnost číst schémata
•znalost anglického jazyka
•řidičský průkaz sk. B
•požadujeme spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci

Pracovní náplň:
•organizace a plánování s využitím softwaru ABRA
•vedení pracovního týmu cca 20 zaměstnanců
•hodnocení podřízených pracovníků a odměňování
•spolupráce s oddělením logistiky, nákupu a a skladu
•zodpovědnost za kvalitu
•plánování a rozdělování zakázek
•plnění termínu
•práce s PC - evidence výroby, statistiky a přehledy
•úzká spolupráce s konstrukcí/vývojem na úpravě dokumentace a změnách výrobních postupů

S čím můžete počítat hned ze startu:
•Smlouva na hlavní pracovní poměr
•Nástupní mzda od 38.000 – 42.000,-Kč
•Pružná pracovní doba, pouze ranní
•Nástup možný ihned

Na co se můžete těšit:
•Práci na atraktivních projektech - hotové výrobky vidíte na cestách
•Přátelské prostředí na adrese Krnovská 646/117, Opava
•Zázemí stabilní firmy
•Motivační ohodnocení
•Výborná dopravní dostupnost, soukromé parkoviště
•Příspěvek na stravování

Zaměstnanecké výhody:
- Podnikové stravování ve firmě, příspěvek na stravování
- Volné nebo zvýhodněné vstupenky na sportovní a kulturní akce
- Zaměstnanecké slevy na autoservis, pořízení vozu
- Výhodné tari

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina

Detaily nabídky MISTR VÝROBY NÁSTAVEB

Firma

HAGEMANN a.s. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?