Spisový pracovník

Pracovní místo ( Spisový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení na obsazení pracovní pozici:

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště Kutná Hora , Oddělení vnitřní správy, sekretariátu
ID 11009114

Hlavní náplň činnosti:
- Komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty zahrnující
utajované informace nebo údaje chráněné podle příslušných právních předpisů.
- Vedení úplné agendy spisovny celého kontaktního pracoviště, včetně oddělení Čáslav a
detašovaných pracovišť.
- Zajištění metodické pomoci na pracovištích úřadu v oblasti spisové služby a spolupracuje
s ostatními orgány státní správy.

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání maturitní zkouškou
- výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické
komunikace
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 8. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební
době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup 15. května 2024
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu nemoci do 31. 10. 2024, nejdéle však na
dobu 1 roku

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- Příspěvek na stravování, tzv. stravovací paušál
- příspěvky z fondu kultu