VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Stillnerová Vladimíra, tel.: 553 778 026, 734 425 312, e-mail: stillnerova@domov-kyjovice.cz.

Požadujeme: ukončené ÚSO/SŠ a praxe min. 2 roky v oboru, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu, znalost hygienických předpisů provozu kuchyně, potravinářský průkaz, čistý RT.

Náplň práce: odpovědnost za chod přípravy a výroby tepelných i studených jídel, řízení týmu zaměstnanců kuchyně, plánování směn, organizování výrobních procesů, spolupráce s ostatními útvary, sestavování jídelních lístků, zodpovědnost za dodržování hygienických předpisů HACCP.
Plat dle započitatelné praxe, příplatek za vedení. Nástup možný dle domluvy. Pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení.

Zaměstnanecké výhody: po 3 měsících osobní ohodnocení, čerpání z FKSP na penzijní připojištění, příspěvek na obědy