POMOCNÝ PEKAŘ/-KA

Pracovní náplň

KO: Janoštíková Petra, tel.: 734 236 622 - volejte Po - Pá 6:00-14:30 hod., e-mail: prace@semix.cz.

Máte rádi vůni a chuť čerstvého pečiva? Staňte se součástí našeho pekařského týmu.

Co budete mít na starosti:
- Vážení a odměřování přísad pro přípravu těst
- Smažení a plnění koblih, croissantů
- Zdobení, vykrajování chlebů, vychystávání pečiva

Co očekáváme:
- Vyučení a praxe v oboru výhodou, případně na pozici zaučíme
- Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
- Chuť do práce, spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme:
Pracovní doba: 30 hod/týden, noční směna od 22:00 do 4:00 hod. VOLNE VÍKENDY.