Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, pečlivost a zodpovědnost, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, prokazatelná praxe v oboru, ideálně v příspěvkové organizaci, znalost počítačového programu GORDIC velkou výhodou, schopnost týmové spolupráce, ochota pracovat na svém odborném růstu
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, provádění všech odchozích plateb, účtování přijatých faktur, účtování mzdových nákladů, spolupráce s mzdovou účetní, účtování odpisů, spolupráce s majetkovou účetní, měsíční inventarizace a pravidelné uzávěrky, PAP reporting
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: 10. platová třída + osobní příplatek, (plat podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění), možnost dalších mimořádných odměn, závodní stravování, vlastní kancelář, práce ve stabilní organizaci, přátelské prostředí.
KONTAKT: Petrásek Pavel Bc., tel.: 777 734 949, e-mail: petrasek@domovnapolni.cz ,