všeobecná sestra

Pracovní místo ( všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijme do pracovního poměru (za dlouhodobou nemoc)
Všeobecnou sestru v sociálních službách - Domov pro osoby se zdravotním postižením v Horním Benešově Hledáme:
Komunikativní, spolehlivou všeobecnou sestru pro příspěvkovou organizaci Sagapo Bruntál - Domov pro osoby se zdravotním postižením v Horním Benešově.
Charakteristika vykonávané práce:
- Plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu
- Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu
- Podpora uživatelů při osobní hygieně, sebeobsluze, dopomoc při jídle, denních činnostech
Požadujeme:
- Znalost v oblasti zdravotních a sociálních služeb
- Aktivní přístup a spolupráci
- Výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti
- Samostatnost a zodpovědnost
- Spolehlivost
- Flexibilita
- Ochota dále se vzdělávat
- Znalost práce na PC (program WORD, EXCEL, Outlook, Explorer)
- Řidičské oprávnění - sk.B, aktivní řidič
- Vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném zdravotnickém bakalářském nebo magisterském studijním programu nebo vyšší odborné zdravotnické vzdělání nebo střední zdravotnické vzdělání s maturitní zkouškou
Nabízíme:
- Stabilní zázemí organizace Sagapo
- Kvalitní zázemí pro výkon práce
- Délka pracovní doby 40 hod. týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba v nepřetržitém provozu v jednosměnném pracovním režimu denní směny
- Platové zařazení v 10. platové třídě dle délky započtené praxe v souladu s předpisy o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (28 340 - 4