Operátor výroby - pouze denní směny, jistota práce, růst mzdy

Pracovní místo ( Operátor výroby - pouze denní směny, jistota práce, růst mzdy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (730818101)
Nástup dle dohody.

Hledáte stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě s možností finančního růstu?
Jste manuálně zručný/á a základní nastavení a seřízení linky vám nedělá problém?

Právě hledáme operátora výrobní linky stavebních profilů na denní směny. Zkušenosti s nastavením a seřízením výrobních linek nebo strojů jsou velkou výhodou, nikoli podmínkou. Potřeba je dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a chuť učit se nové věci.

Kdo jsme my:
LIKOV ... Jsme firma s třicetiletou historií a pevnou pozicí na trhu, která se specializuje na výrobu stavebních profilů do zateplovacích systémů a prodej dalšího stavebního příslušenství. Naší ambicí je další růst.

Čeká vás dobrý tým, vstřícná atmosféra a jistota pravidelného příjmu. Pro uchazeče bez předchozích zkušeností máme vytvořený systém zaškolení, který vám umožní rychlý start v nové práci. Zakládáme si na jasných podmínkách a férové komunikaci. Zaručíme pevnou pracovní dobu a jasně stanovené směny.

Co budete dělat:
o zodpovídáte za základní nastavení výrobní linky
o obsluhujete linku a pracujete s výrobním materiálem i konečnými výrobky

Dvanáctihodinové směny jsou pouze denní, s pracovní dobou od 6 do 18 hod. V krátkém týdnu jsou pracovní dny pouze středa a čtvrtek. V dlouhém týdnu jsou pracovní dny pondělí, úterý, pátek, sobota a neděle. Celkem pracujete 14-17 směn v měsíci.

Co za práci získáte:
o nástupní mzdu 30 000 Kč - 35 000 Kč (dle počtu směn v měsíci)
o můžete se naučit se na dalších typech výrobních linek a díky vyšší odbornosti váš plat vzroste o dalších až 10 0