Vedoucí odboru stavební úřad MěÚ Rosice

Pracovní místo ( Vedoucí odboru stavební úřad MěÚ Rosice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem
Nástup dle dohody.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka: stanovené § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu v oboru architektury, stavebnictví nebo právo dle § 30 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění

Požadavky:
- praxe v oblasti stavebního řádu min. 3 roky; praxe ve veřejné správě vítaná,
- znalost zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů,
- znalost zákona č. 500/2004 Sb. správní řád, ve znění pozdějších předpisů,
- znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů,
- znalost zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů,
- zvláštní odborná způsobilost: při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního úřadu (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru).

Další výhodou znalost:
- zkušenosti s řízením kolektivu vítány,
- organizační a komunikační schopnosti,
- schopnost aktivního přístupu k řešení problémů,
- odolnost vůči stresu,
- schopnost jednat s lidmi, vést je a motivovat,
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, iniciativa,
- výborná znalost uživatelské práce na PC, znalost v programech VITA a GINIS vítány,
- dobrá orientace v projektových dokumentacích,
- ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti,
- vysoké pracovní nasazení,
- řidičský pr