Senior obchodní referent s technickým zaměřením

Pracovní místo ( Senior obchodní referent s technickým zaměřením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme úspěšnou českou strojírenskou firmou, která vyvíjí a vyrábí těžební a stavební techniku již od r. 1994. Našim zákazníkům dodáváme jak samostatné stroje, tak zajišťujeme kompletní servis včetně náhradních dílů.
Jsme si vědomi skutečnosti, že k našemu úspěchu přispívají především naši zaměstnanci, a proto hledáme kvalifikované pracovníky/pracovnice, kteří budou naši společnost dále rozvíjet, nyní na pozici:

Náplň práce:
- jednání se zákazníky z ČR i ze zahraničí
- zpracovávání a evidence poptávek a nabídek
- příprava cenových kalkulací a podkladů
- zadávání objednávek, průběžná kontrola realizace zakázek napříč firmou
- řízení a zajišťování expedice zásilek výrobků a zboží
- analýza prodejních dat, reporting
- zpracování obchodní agendy

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání - ekonomické nebo strojírenské vzdělání výhodou
- práce s PC, Office 365, znalost IS K2 výhodou
- aktivní znalost AJ na obchodní úrovni
- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost při řešení úkolů
- technické myšlení a proaktivní činnost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
- možnost pružné pracovní doby a home office
- Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
- služební telefon
- cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce
- zahraniční výjezdy
- kariérní růst
- více info na www.davon.cz

Datum nástupu: ihned

Mzda: nástupní mzda od 40.000,- Kč (dle kvalifikace)
Váš stru