Servisní technik s AJ

Pracovní místo ( Servisní technik s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme úspěšnou českou strojírenskou firmou, která vyvíjí a vyrábí těžební a stavební techniku již od r. 1994. Našim zákazníkům dodáváme jak samostatné stroje, tak zajišťujeme kompletní servis včetně náhradních dílů.
Jsme si vědomi skutečnosti, že k našemu úspěchu přispívají především naši zaměstnanci, a proto hledáme kvalifikované pracovníky/pracovnice, kteří budou naši společnost dále rozvíjet, nyní na pozici:

Servisní technik s AJ.

Náplň práce:
- montáž a instalace dodávaných zařízení u zákazníka
- diagnostika závady na zařízeních
- uvedení zařízení do provozu, včetně zaškolení obsluhy
- provádění servisních prohlídek zařízení u zákazníků
- stanovení podmínek pro opravu zařízení a určení dílů potřebných pro opravu
- dodržování bezpečnostních předpisů na pracovištích a předcházení pracovním úrazům

Požadujeme:
- vzdělání ve strojírenském oboru - zámečník SŠ nebo SOU
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- časová flexibilita - schopnost vycestovat na montáž dle potřeby
- znalost čtení výkresové dokumentace
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz sk. B
- praxe min. 3 roky
- výhodou: znalost elektrotechniky a diagnostiky strojů

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
- možnost pružné pracovní doby a home office
- Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
- služební telefon
- cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce
- možnost pracovních cest do zahraničí: Evropa, Asie, USA, Chile, Panama, Zambie
- kar