Pracovníci recepce, podatelny a telefonní ústředny odboru organizačního - pracov

Pracovní místo ( Pracovníci recepce, podatelny a telefonní ústředny odboru organizačního - pracov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa
pracovníci recepce, podatelny a telefonní ústředny odboru organizačního.

Druh práce: pracovníci recepce, podatelny a telefonní ústředny
Platová třída: 8
Místo výkonu práce: město Cheb
Termín nástupu: 1. června 2024 nebo dle dohody
Délka pracovního poměru: 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
Pracovní doba: Po+St 7:00-17:00 h, Út+Čt 7:00-15:00 h, Pá 7:30-14:00 h.

Minimální požadavky úřadu:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou
- organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- základní znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, (obecní zřízení), v platném znění
- základní znalost zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě, v platném znění
- dobrá uživatelská znalost práce s PC (stolního i notebooku), MS Windows XP a vyšší.

Výhodou:
- znalost spisové služby - IS GINIS
- schopnost ústní komunikace v německém nebo anglickém jazyce
- praxe v územní samosprávě.

Nabízíme:
- odborné vedení v adaptačním procesu
- pět týdnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravenky, příspěvek na ošatné, příspěvek na dovolenou, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění po odpracování 1 roku, příspěvek na dopravu do zaměstnání po skončení zkušební doby (při dojíždění nad 15 km)
- profesní růst a prohlubování znalostí.

Výčet dokladů, které je nutné předložit:
- vyplněná žádost o přijetí do pracovního poměru (závazný tiskopis je k dispozici na podatelně MěÚ Cheb a na internetových stránkách www.cheb.cz)
- strukturovaný živ