OBCHODNÍ REFERENT/KA

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REFERENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní pozice vyhrazena pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity a OZP s invaliditou 3. stupně (TZP).
Náplní práce je aktivní kontaktování zákazníků z oblasti výrobních firem v regionu, za účelem získávání zakázek v oblasti kompletace, kontroly a balení zboží pro naši chráněnou dílnu. Klíčovou dovedností je navazování kontaktu telefonicky a schopnost zaujmout.
Systém odměňování: po dobu zkušební doby je fixní mzda 25.000 Kč/měs. + provize 5% z měsíčního objemu získaných zakázek. Po zkušební době je fixní mzda 15.000 Kč/měs. + provize 8% z objemu získaných zakázek. Provize je vyplácena měsíčně po dobu 12 měsíců od získání zakázky a vypočítává se z měsíční fakturace.
Pracovní doba - 4 hodiny denně - 5x týdně (pondělí - pátek), nebo dle domluvy.
Délka úvazku : 80hod. měsíčně.
Požadavky: chuť telefonovat, zkušenost s aktivním obchodem, schopnost držet slovo.
Zaměstnanecké výhody: Stálé pracovní prostředí + NTB + mobilní telefon
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky - denně od 8:00 - 14:00.