Operátor / Operátorka

Pracovní místo ( Operátor / Operátorka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti se seřizováním strojů a zařízení, jedná se například o výměnu forem (někdy velmi těžkých) a nastavování strojů, aby vše fungovalo jak má.
Hledáme parťáky a parťačky do výroby. Montujeme drobné součástky do domácích spotřebičů. V práci budou spokojeni všichni, kdo mají manuální zručnost.
Pokud chcete volné víkendy a chodit domů s čistou hlavou, volejte nebo pošlete životopis e-mailem. Těšíme se na Vás!

Co u nás najdete:
- 20.000 Kč bonus při nástupu
- 25 dní dovolené
- 500 - 900 Kč měsíčně příspěvek na penzijní pojištění (3% z hrubé mzdy)
- 40% příplatek za přesčasy
- 51 Kč stravné za odpracovanou směnu
- cafetérie
a další benefity: teplé jídlo a kantýna přímo na pracovišti, parkování, kolárna, kuřácký koutek, nové šatny a umývárny, venkovní posezení, nová klimatizovaná jídelna a kantýna, autobusová zastávka před závodem, vodní fontány v celém závodě a další

Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky (v době od 8:00 do 14:00).