Uklízeč/ka

Pracovní místo ( Uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr:
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, případně dle výsledků práce převedení na dobu neurčitou.
Zkušební lhůta 3 měsíce.

Pracovní náplň:
Běžný každodenní úklid přidělených prostor na budově v České Třebové (utírání prachu, vynášení odpadků, čištění nábytku, vytírání PVC podlah, mytí hygienického zázemí, kuchyňského nábytku).

Požadavky:
Základní vzdělání.
Spolehlivost, pečlivost.
Výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme:
- po zapracování možnost přiznání osobního příplatku
- výkonnostní / cílové odměny
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna
- možnost rekreace v zařízeních CS umístěných v zajímavých lokalitách ČR
- příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál)
- osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)
- po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP)
- po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení
domácnosti
- dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)
- Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu na
www.multisport.cz)

Kontakt: Junková Michaela Ing., e-mail: PersonHK@cs.mfcr.cz