Pracovník v sociálních službách nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Amb

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Amb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Šluknov

Hledáte smysluplnou práci? Máte chuť pomáhat dětem? Věříte, že s láskou a empatií se podaří neuvěřitelné věci? Chcete udělat něco proto, aby se žilo v naší společnosti lépe? Pak jste u nás na správném místě!

Hledáme pracovníka Klubu Ambrela (Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež od 6 do 12 let).
Náplň práce - přímá práce s dětmi v klubu i v terénu, příprava a realizace aktivit a administrativa

Nabízíme:
• smysluplnou práci v příjemném týmu,
• nástup dle dohody,
• 25 dní dovolené,
• možnost dalšího vzdělávání, supervize,
• oboustrannou flexibilitu,
• vánoční odměny a další odměny a bonusy dle možností organizace.

Požadujeme:
• Předpoklady pro práci s dětmi, schopnost pracovat v týmu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, osobní zralost,
• profesionální zvídavost, ochotu pracovat v odpoledních hodinách,
• praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží,
• znalost práce na PC - MS Office,
• trestní bezúhonnost.

Uvítáme:
• Kurz PSS, řidičský průkaz, pracovní zkušenost s cílovou skupinou.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na: info@charitasluknov.cz a označte jej do předmětu: "Pracovník v sociálních službách Klub Ambrela"
Vybrané zájemce pozveme k osobnímu setkání. Výběrové řízení je tříkolové.
Těšíme se na Vás