Technologové svařovny

  • Ovčáry

Pracovní místo ( Technologové svařovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 8 - 15 hod
e-mail: kariera@spel.cz
osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Pro nově vznikající výrobní závod na zpracování plechu, do nového a moderního pracovního prostředí v průmyslové zóně Kolín-Ovčáry, hledáme kolegu/kolegyni na pozici "Technolog svařovny".

Pracovní náplň:
Nastavení svařovacích procesů. Zadávání technologických postupů a technické dokumentace. Řešení technických problémů a zajištění vysoké kvality produktů. Zpracovává technologické instrukce a časové normy pro daná pracoviště. Kontrola dodržování technologie a postupů svařování. Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností.

Očekáváme:
SŠ vzdělání technického směru
Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice z výrobní společnosti
Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
Znalost technologických postupů pro procesy svařování MIG/MAG
Dobré organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup
Znalost programování svařovacích pracovišť a zdrojů
Uživatelská znalost práce na PC-MS Office
Znalost vyhodnocení kvality svárů.

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
Práci na zajímavých technických projektech
Profesní růst a pravidelné vzdělávání, školení a kurzy
Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní kolektiv
Jistotu pracovní smlouvy s možností pracovat na dobu neurčitou, první smlouva na 1 rok
Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií, 13.plat
Příspěvek na stravování
Nástup možný září 2024 (dle dohody možný nástup dř