Pracovník/ce ostrahy - strážný/á

Pracovní místo ( Pracovník/ce ostrahy - strážný/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky od 8:00 - 16:00hod. nebo e-mailem

Společnost FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. je nejstarší českou bezpečnostní službou, která působí v ČR již 29 let. Naše společnost nabízí zcela komplexní a profesionální bezpečnostní služby nejvyšší třídy, stejně jako bezproblémovou minulost, bezprecedentní zákonnost a nadstandardní nasazení vzdělaného managementu s rozsáhlou praxí.

Co Vám nabízíme:
- pracovní místa na pozici Strážný/á,
- smlouvu na DPP,
- mzda 155Kč/hod,
- 12 hodinové směny - dlouhý a krátký týden,
- Místo výkonu práce: Brno Galerie Vaňkovka (prodejna obuvi),
- nástup možný od 1.5.2024.
Co od Vás požadujeme:
- čistý trestní rejstřík,
- fyzickou zdatnost,
- chuť pracovat a aktivní přístup (zjišťování krádeží v prodejně atd.),
- certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou (je možné ho absolvovat po nástupu).

Kontaktní osoba:
Aneta Figurová
Zašlete životopis na e-mail: figurova.a@fenix-international.cz
Nebo volejte na telefonní číslo: +420 702 259 822 ve dnech po-pá v čase 8:00-16:00
PROSÍM NENAVŠTĚVUJTE PRACOVIŠTĚ, po předchozí telefonické komunikaci se domluvíme na schůzce v místě pracoviště.