*školní účetní (ekonom) školy

Pracovní místo ( *školní účetní (ekonom) školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Základní školy a Mateřské školy Jimramov, příspěvkové organizace, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici školní účetní (ekonom) školy
Kvalifikační kritéria:
- minimálně úplné středoškolské vzdělání ekonomické, ukončené maturitní zkouškou
- praxe v účetnictví minimálně 2-3 roky
- praxe ve školství a v příspěvkových organizacích výhodou
Pracovní náplň:
- komplexní vedení podvojného účetnictví
Požadavky:
- znalost podvojného účetnictví (nejlépe příspěvková organizace)
- znalost zákonných norem týkajících se příspěvkových organizací (zákon o účetnictví
včetně příslušných prováděcích předpisů, zákon c. 250/2000 Sb., o rozpočt. pravidlech územ. rozpočtu)
- základní znalost a orientace v oblasti personální agendy
- uživatelská znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel…..
- výhodou je znalost účetního programu ACE-ÚCTO …(ACE Design, s.r.o.)
- morální a právní bezúhonnost
- spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat, samostatnost a zdravotní způsobilost
Typ pracovní smlouvy:
- smlouva na dobu určitou na jeden rok se zkušební dobou 3 měsíce (s možností prodloužení
pracovní smlouvy na dobu neurčitou).
Platové ohodnocení:
- platové zařazení dle nařízení vlády c. 222/2010 Sb. (katalog prací) a nařízení vlády c.
341/2017 Sb., podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe,
popř. možnost osobního ohodnocení a dalšího postupu
Podání nabídky:
- bude podána v českém jazyce, pouze elektronickou poštou ve formátu PDF na
emailovou adresu zadavatele: reditelna@zsjimramov.cz
- do předmětu zprávy uveďte "KONKURZ - ÚČETNÍ"
- lhůta pro podání na