Zdravotní laborant

Pracovní místo ( Zdravotní laborant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Sluková Eva, e-mail: eva.slukova@labin.cz
Pracovní doba od 07:00 do 15:30.
Vhodné pro absoloventy oboru laboratorní asistent, nebo zdravotní laborant, podmínkou je ochota doplnit si vzdělání v oboru gynekologická cytodiagnostika - certifikovaný kurz Ostrava, výuka probíhá v deseti týdenních blocích po dobu jednoho roku)
Náplň práce:
o odborná práce v menší laboratoři
o komunikace se servisními organizacemi
o související administrativa v laboratoři
o spolupráce s kolektivem řidičů
Nabízíme:
o různorodou a zajímavou práci u stabilní společnosti ve zdravotnictví
o smlouvu na hlavní pracovní poměr (navýšení mzdy po uplynutí zkušební doby)
o 25 dní dovolené
o přátelský kolektiv
o školení a vzdělávání
o firemní akce
Očekáváme od Vás:
o předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
o uživatelská znalost MS Office
o samostatnost,
o zodpovědnost,
o pečlivost a smysl pro detail,
o komunikativnost a příjemné vystupování
o schopnost pracovat i ve shonu nebo v časovém presu
o zájem o různorodou práci
o výhodou ukončené specializační vzdělávání v oboru gynekologická cytodagnostika (z toho plyne zvýhodněné finanční ohodnocení a další bonusové příplatky
13. plat, stravenkový paušál, 25 dní dovolené, profesní příplatky