Samostatný referent/samostatná referentka obecního úřadu

Pracovní místo ( Samostatný referent/samostatná referentka obecního úřadu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika vykonávané práce: komplexní zajištění činnosti pracovníka obecního úřadu
- výkon státní správy na úseku místních poplatků - evidence poplatníků a plateb, vyměřování místních poplatků a vymáhání nedoplatků na nich dle daňového řádu
- vedení ucelené agendy odpadového hospodářství - evidence jednotlivých odpadů, hlášení, zajišťování svozů, spolupráce se svozovou firmou, propagace
- evidence objednávek, poptávková řízení
- hlášení místního rozhlasu
- spolupráce při přípravě a organizování kulturních akcí obce
- další úkoly spojené s pracovní pozicí

Pracovní poměr: na dobu neurčitou, se zkušební lhůtou 3 měsíců

Termín nástupu: 1. srpna 2024 nebo dle dohody

Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- státní občan ČR, popřípadě fyzické osoby, které jsou cizími státními občany a mají v České republice trvalý pobyt
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka
- splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem

Kvalifikační předpoklady a požadavky zaměstnavatele:
- střední vzdělání s maturitou
- orientace v oblasti veřejné správy
- výhodou - absolvování vstupního vzdělávání úředníka ÚSC
- výhodou - praxe ve veřejné správě, vč. zkoušky zvláštní odborné způsobilosti (po uzavření pracovní smlouvy do 18 měsíců absolvování školení a zkoušky)
- velmi dobrá uživatelská znalost PC (Windows, MS Office, Internet Explorer, Outlook, spisová služba, výhodou s programem GORDIC)
- výhodou řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, flexibilita, ochota dále se vzdělávat
- kult