Pracovníci v sociálních službách–přímá obslužná péče

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách–přímá obslužná péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika vykonávané práce:
-Poskytování přímé obslužné péče o osoby, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání osob, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u osob.
-pomoc při organizaci a účast na kulturních a společenských akcích domova
-respektování práv klienta, zachování mlčenlivosti, dodržování etických principů
-doprovod k lékařskému vyšetření
Požadavky a požadované doklady:
-základní vzdělání a vyšší, výhodou kurz pracovníka v sociálních službách
-osobní bezúhonnost
-zdravotní způsobilost (vstupní prohlídka)
-komunikační dovednosti, příjemné vystupování a aktivní přístup k práci

Ke každému platovému stupni příplatek 2 630 Kč.

KONTAKT: e-mailem