SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ PC a AD

Pracovní místo ( SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ PC a AD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- správa PC, notebooků, tiskáren a periferií,
- správa koncových zařízení pomocí Intune,
- podíl na zajišťování dodávek spotřebního materiálu, na jeho výdeji a vedení evidence,
- zajišťování uživatelské podpory v oblasti práce na PC,
- zajišťování provozuschopnosti AV techniky v posluchárnách a učebnách,
- příprava specifikací výběrových řízení pro nákup malé výpočetní techniky,
- správa a údržba klientských certifikátů (banky, TCS personal, kvalifikované certifikáty),
- komunikace s externími dodavateli,
- spolupráce při tvorbě podkladů pro rozvoj IT služeb a informačních systémů
Požadujeme
- SŠ nebo VŠ vzdělání,
- znalost konfigurace OS Windows 10 a Windows 11,
- znalost Microsoft Office 2010 a vyšší a jejich instalace a konfigurace,
- znalost instalace a konfigurace základních e-mailových klientů (Outlook, Thunderbird),
- přehled v oblasti malé výpočetní techniky na trhu (PC, notebooky, tablety, periferie),
- znalost a orientace v Active Directory a ve správě Windows Serveru výhodou,
- znalost služeb Microsoft 365 výhodou,
- znalost SQL výhodou,
- bezproblémová komunikace s uživateli,
- ochota učit se nové věci a rozvíjet své znalosti,
- komunikativnost, vstřícnost, zodpovědnost,
- proaktivní přístup k řešení pracovních úkolů, analytické myšlení,
- znalost VŠ prostředí výhodou,
- základní znalost Aj
Nabízíme
- zajímavou práci s možností profesního rozvoje,
- perspektivu zaměstnání,
- zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodně