geoinformatik/specialista GIS

Pracovní místo ( geoinformatik/specialista GIS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
" zajišťování správy a rozvoje GIS aplikací na dostupných desktopových, mobilních i serverových platformách, zajišťování správy a údržby datových vrstev a aplikací
" zjišťování administrace produktů ESRI - ArcGIS for Desktop, Server, Online atd.
" realizace činností souvisejících s udržitelností projektů v oblasti GIS, jako jsou Geoportál ORP Lovosice, Digitální povodňový plán ORP Lovosice, Připomínkování územních plánů aj.
" realizace koncepce městského GIS a připravuje podklady pro její rozvoj
" zajišťování údržby datových vrstev v GIS - katastrální mapa, základní podkladové mapy, technická mapa, data pasportů atd.
" zajišťování tvorby prostorových analýz dat
" zajišťování aktualizace, importu a exportu dat z/do GIS (konverze dat)
" podílení se na integraci ostatních agendových aplikací na GIS a geografická data v součinnosti s ostatními správci aplikací
" zajišťování tvorby mapových kartografických výstupů vč. jejich velkoformátových tisků
" spolupráce s jednotlivými uživateli na odborech MěÚ Lovosice, s uživateli na obcích v ORP při přebírání informací určených k zavedení do GIS
" zajišťování bezpečného provozu GIS
" evidence aplikačního a databázového programového vybavení, datových sad
" zajišťování školení, technické a metodické podpory uživatelům GIS
" aj.

Požadavky:
" středoškolské vzdělání stavebního či technického směru (geoinformatika výhodou)
" vysokoškolské vzdělání stavebního či technického směru - výhodou
" praxe z oboru geoinformatiky a kartografie - výhodou
" znalost práce s produkty společnosti ESRI - výhodou
" základní znalost principů