PSYCHOLOG / PSYCHOLOŽKA

Pracovní místo ( PSYCHOLOG / PSYCHOLOŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme psychologa/psycholožku do Manželské a rodinné poradny v JIČÍNĚ.
Kvalifikace : VŠ jednooborová psychologie, sebezkušenostní terapeutický výcvik (i započatý) výhodou.
Požadavky: zkušenosti z poradenství výhodou, loajalita, odolnost vůči stresu, empatie, odbornost, chuť se dále vzdělávat. Jedná se o samostatnou a odbornou práci s dospělými i dětskými klienty - zejména individuální, párové a rodinné poradenství/terapie. Spolupráce s OSPOD a soudy
Nabízíme: po zkušební době osobní ohodnocení, stravenkovou kartu, možnost podílení se na rozvoji služeb a další.
Prosíme poslat životopis a motivační dopis na e-mail : zuzana.vostrovska@csps-hk.cz