Manipulační dělník/dělnice - expedient/expedientka

Pracovní místo ( Manipulační dělník/dělnice - expedient/expedientka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme přední světový dodavatel membránových technologií nejen pro čištění vod působící na trhu více než 30 let. Sídlíme ve Stráži pod Ralskem a informace o nás najdete na našem webu www.mega.cz.
Požadujeme:
- výuční list
- řidičský průkaz sk. B, průkaz řidiče VZV
- pečlivost a zodpovědnost vám není cizí
Náplň práce:
- spolupráce na inventurách dílenského zásobníku
- zajišťování nakládky a vykládky materiálů, zboží a jednotek
- materiál pro výrobu a montáž
- vývoz odpadů
- spolupráce na balení před expedicí
- zastupování komponentu ve výrobě
- zajištění péče o vyrobené moduly na skladu
- pečlivé vedení provozních záznamů
Nabízíme:
- zajímavou práci v soukromé české společnosti s unikátním know-how v oboru
- měsíční mzda 28.000,- Kč + individuální bonus a čtvrtletní/roční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- práce na jednu směnu v 37,5 hodinovém pracovním týdnu (příležitostně výpomoc na odpolední, noční směně)
- příjemné pracovní prostředí v moderně vybavené budově
- dotované stravování ve vlastní jídelně, kafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k výročím, zvýhodněné úvěry a půjčky

CV zašlete Věře Lysé na vera.lysa@mega.cz nebo zavolejte na 487 888 155,
775 018 384.