Referent/referentka odboru správního a živnostenského úřadu

Pracovní místo ( Referent/referentka odboru správního a živnostenského úřadu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Město Blatná - Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
Tajemnice Městského úřadu Blatná vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon č. 312/2002 Sb.), výběrové řízení na pracovní pozici:
REFERENT/REFERENTKA ODBORU SPRÁVNÍHO A ŽIVNOSTENSKÉHO ÚŘADU

Druh práce: zajišťování odborných agend v oblasti registrace a kontroly podnikatelů dle zákona
č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání, ve znění pozdějších předpisů,
Místo výkonu práce: Blatná
Předpokládaný termín nástupu: 1. 8. 2024 nebo dle dohody
Pracovní poměr: pracovní poměr na dobu neurčitou
Platové zařazení: platová třída 10. (dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů), osobní ohodnocení
po zapracování.

Požadavky na uchazeče:
" vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
" řidičský průkaz skupiny B

Zákonné požadavky: splnění zákonných předpokladů v souladu s § 4 zákona č. 312/2002 Sb.

Výhodou je:
" praxe ve veřejné správě
" znalost zákonů živnostenské agendy
" zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku živnostenského podnikání podle vyhlášky
č. 512/2002 Sb., o zvláštní odborné způsobilosti úředníků ÚSC, ve znění pozdějších předpisů, a osvědčení z příslušné agendy
Osobnostní předpoklady a jiné požadavky:
" analytické a organizační schopnosti, logické myšlení, samostatnost
" psychická odolnost
" zdravotní způsobilost
" spolehlivost
" výborná uživatelská znalost práce n