STAVEBNÍ ŘÁD - PRÁVNÍ AGENDY

Pracovní místo ( STAVEBNÍ ŘÁD - PRÁVNÍ AGENDY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Vypracování právních výkladů a stanovisek, stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů dotýkajících se činnosti stavebních a vyvlastňovacích úřadů.
- Vedení vyvlastňovacích řízení, jejichž předmětem je stavba dopravní infrastruktury.
- Výkon krajského stavebního úřadu, zajišťování činnosti na úseku umisťování staveb a stavebního řádu příslušející II. stupňovému orgánu.
- Odvolací řízení týkající se přestupkové agendy na úseku stavebního řádu.
- Vykonávání činnosti týkající se podnětů, stížností, přezkoumávání rozhodnutí v odvolacím řízení, v přezkumném řízení, obnova řízení atd.
- Kontrolní a metodická činnost ve vztahu k obecným stavebním úřadům a vyvlastňovacím úřadům.
Požadované znalosti oboru:
Znalost stavebního zákona, prováděcích předpisů k stavebnímu zákonu, správního řádu a dalších předpisů souvisejících se stavebním zákonem.
Další předpoklady a znalosti:
ZOZ při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění výhodou.
Praxe v rozhodování stavebního úřadu obou stupňů výhodou; ovládání PC (MS Office), využití PC v odborné práci (VITA - stavební úřad, CODEXIS); dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B; zkušenosti v činnosti ve veřejné správě vítány.
Platové ohodnocení dle dosahovaných pracovních výsledků.
Termín a způsob zaslání přihlášky:
Přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně, popřípadě zašlete na adresu: Jihočeský kraj, Krajský úřad, U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České Budějovice, odbor Kancelář ředitele krajského úřadu tak, aby na krajský úřad byly doručeny nejpozději do 10.