automechanik

Pracovní místo ( automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Automechanik s pravidelným pracovištěm Rýmařov

- provádění středních oprav vozidel, opravy čerpadel, převodovek, výměna karoserií včetně jejich oprav, seřizování brzdových systémů, seřizování vzduchových, hydraulických a elektrických systémů.

Požadujeme
- střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru automechanik
- řidičský průkaz skupiny B, C, profesní průkaz výhodou
- svářečský průkaz (elektro+plyn) - výhodou
- strojnický průkaz (teleskopické nakladače) výhodou
- soustružnické práce-výhodou

Nabízíme
- platové ohodnocení - platová třída T 6 dle NV č. 341/2017 Sb.
- individuální osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy

Možný termín nástupu: 1.8.2024

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete písemně (doručte osobně) profesní životopis nejpozději do 31.05.2024 na adresu: Správa silnic Moravskoslezského kraje, Zahradní 19, 792 01 Bruntál, e-mail: br.podatelna@ssmsk.cz

Možný termín nástupu: dohodou

Bližší informace na tel. č.:
555 539 545 Ing. David Zaprianov, 554 212 324 Ing. Vítězslav Možný, 735 704 631