1.01.04 Referent majetkové správy

Pracovní místo ( 1.01.04 Referent majetkové správy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
" zajištění a plná odpovědnost za vedení a vyřizování dokumentů v elektronické spisové službě a činnosti s tím dále spojené
" doručování písemností prostřednictvím datových schránek, vypravování a přijímání datových zpráv včetně odstraňování případných nesouladů v odeslání, následná konzultační činnost se zasilateli
" vypravování a doručování analogové pošty (denní pochůzky na poštu)
" spolupráce na rozvoji digitalizace písemností na pracovišti
" činnosti spojené s provozem podatelny a výpravny
" komplexní agenda registru smluv
" zajišťování a odpovědnost za agendu výběrových řízení - příprava podkladů, zadávání prostřednictvím elektronického nástroje (NEN), vyhodnocování zakázek prostřednictvím NEN, příprava podkladů pro uzavření smlouvy
" archivační činnosti a spolupráce při realizaci skartačního řízení
Požadujeme:
" min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
" uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
" výborné komunikační schopnosti a profesionální vystupování, rychlá orientace v problému, smyl pro týmovou spolupráci
" pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, ochota a vstřícnost učit se nové postupy
" trestní bezúhonnost
Výhodou:
" znalost zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě
" znalost zákona č. 340/2015 Sb., o registru smluv
" znalost práce se systémy ESS, NEN
" znalost problematiky výběrových řízení podle zákona o zadávání veřejných zakázek
" praxe v příspěvkových organizacích státu, kraje nebo obce
Nabízíme:
" platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění (10. platová třída), pružná pracovní doba