Hlavní účetní m/ž

Pracovní místo ( Hlavní účetní m/ž ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme :
SŠ, VŠ vzdělání, znalost podvojného účetnictví, znalost práce v programu Helios iNUVIO výhodou, znalost Excel, Word. Praxe v oboru min. 4 roky
Nabízíme:
- stravenky
Popis práce:
- Kompletní vedení účetnictví
- Příprava podkladů pro sestavení účetních závěrek v souladu s českými účetními předpisy
- Kontrola shody skladové evidence s účetnictvím
- Provádění pravidelných měsíčních kontrol, účetní a skladové závěrky
- Zajištění dodržování účetních a daňových zákonů
- Vyhotovení přiznání k DPH, kontrolní hlášení, daň z příjmu atd.
- Kontrola a udržování hlavní účetní knihy a účetní osnovy
- Koordinace činností účetních v rámci ekonomického útvaru
Nástupní mzda 30 000 - 35 000,- Kč s možností zvýšení tarifu dle rychlosti zapracování
5 týdnů dovolené.

Doba určitá na 1 rok s možností prodloužení. Nástup dle dohody
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.