REFERENT / REFERENTKA VYMÁHÁNÍ A EXEKUCÍ

Pracovní místo ( REFERENT / REFERENTKA VYMÁHÁNÍ A EXEKUCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• zajišťování daňových exekucí v plném rozsahu
• soustavný a ucelený výkon prací při vymáhání nedoplatků na clech, daních, poplatcích, pokutách
a dalších příjmech veřejného rozpočtu (vyhledávací činnost, vystavování exekučních příkazů, ostatní
korespondence, práce se spisem aj.
• zajišťování daňových exekucí, s výjimkou prodeje movitých věcí a nemovitostí
• uplatňování pohledávek v insolvenčním řízení, veřejné dražbě a dědickém řízení
• příprava podkladů pro odpis nedoplatků pro nedobytnost a zánik nedoplatků
• příprava podkladů a spoluúčast při provádění místních šetření
• plnění dalších souvisejících úkolů dle pokynů nadřízených pracovníků
Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání.
Znalost práce na PC – Outlook, MS Office, internet.
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost.
Dobré komunikační schopnosti.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Čistý trestní rejstřík.
Zaměstnanecké výhody5):
Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku.
Výkonnostní / cílové odměny.
5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna.
Příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál).
Osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.).
U vybraných pozic možnost uplatnění home office a pružné pracovní doby.
Po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP). -
Po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení
domácnosti.
Dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních).
Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu